Axis İstanbul genel görünümü

A Plus lokasyonda A Plus ofisler...

Ofis 16.10.2014 09:54

A Plus ofislerden meydana gelen Axis İstanbul'da fiyatlar 284 bin dolardan başlangıç gösteriyor

Geleceğin ofislerine bugünden yatırım fırsatı, Axis İstanbul'da! Modern bir ofisin tüm hizmet ihtiyaçlarının karşılandığı, hemen altında yer alan alışveriş merkezi ile entegre yeni nesil keyifli ve prestijli bir çalışma hayatı, "A Plus" ofislerde sizleri bekliyor. 

Ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde Demirkapı Metro İstasyonu bulunan Axis İstanbul, ayrıca metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunuyor. Kapınızdaki metro istasyonu ile Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci-, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehri merkezi noktalarına, modern tramvay ve metro ulaşım ağları ile dakikalar içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz. 

axis istanbul genel görünümü

2 bin 400 metrekare ile 10 bin metrekare arasında birleştirilebilir ofislerden oluşan Axis İstanbul'da sabit kur ve 72 aya kadar vade avantajı sunuluyor. 

Yüzde 25 peşin, 36 ay vade farksız ödemelerde yüzde 5 indirimin uygulandığı projede yüzde 50 peşin, 36 ay vade farksız ödemelerde ise yüzde 10 indirim yapılıyor. 74 metrekare birimlerin fiyatları 284 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

axis istanbul foto galerisi

Axis İstanbul'de neler var?

Axis İstanbul AVM, sinema salonları, restoran ve kafeler, kat bahçeleri, toplantı salonları, print center, hobi ve oyun odası, kargo-posta dağıtım odası, yeni nesil sessiz çalışma odaları, fitness center, geniş lobby alanı, IT hizmeti, çok amaçlı salonlar, concierge ve vale hizmeti ile arşiv odası mevcut.

Axis İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.axisistanbul.com.tr/
Telefon: 444 5 787