Tepe Home kampanya
Haberler / Mobilya / Tepe Home'dan yeni evlenenlere %55 indirim fırsatı!

Tepe Home'dan yeni evlenenlere %55 indirim fırsatı!

Mobilya 26.05.2021 11:38

Kalbi evinde atanların buluşma noktası olan Tepe Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere özel şans yağmuruna devam ediyor.

Hayatlarında yeni bir döneme adım atan çiftlerin, tüm dekorasyon ihtiyaçlarına tek adreste çözüm bulan Tepe Home, avantajlı kampanyalarına bu sezon da devam ediyor. En çok beğenilen koleksiyonlarını bir araya getirerek 3 farklı paket alternatifi sunan Tepe Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere kendi yaşam alanlarını kendi tarzlarına göre dekore etme fırsatı sunuyor. Yeni evlenecek çiftler için şık ve fonksiyonel çözümleri bir araya getiren Tepe Home, her paketin farklı 3 takımdan oluştuğu kampanyada %55 indirim uyguluyor. Mutluluk, konfor, kalite ve huzuru hem konsept hem de stil bütünlüğüyle yaşam alanlarına getiren ürünler, evini yenileyecek olanlar için birbirinden şık ve özgün mobilya seçenekleri sunuyor. Yeni evlenen ve evini yenileyenler, tüm dekorasyon ihtiyaçlarını bir arada ve avantajlı fiyatlar ile tamamlayabiliyor.

Evinizin dekorasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi aynı çatı altında sunan, tasarladığı mekanlara konforlu ve estetik bir bütünlük getiren Tepe Home, 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak bu özel fiyatlardan yararlanmak isteyen herkesi mağazalarına ve www.tepehome.com.tr'ye davet ediyor.