Luxury Line
Haberler / Mobilya / Luxury Line'dan yaşam alanlarında kişiye özel lüks tasarımlar

Luxury Line'dan yaşam alanlarında kişiye özel lüks tasarımlar

Mobilya 08.02.2021 16:32

Luxury Line, salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya kadar evlerin tüm mobilya ihtiyaçlarında kişiye özel tasarım çözümleri sunuyor.

Koleksiyonunda, ağırlıklı olarak günümüz yaşam tarzının, geçmişten gelen klasik çizgiler ve zarif detaylarla ustaca harmanlandığı modellere yer veren Luxury Line, salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya kadar evlerin tüm mobilya & dekorasyon ihtiyaçlarında, kişiye özel tasarım çözümleri de sunuyor. Mimari ortaklarıyla birlikte, yurt içi ve yurt dışından gelecek taleplere cevap verebilen marka, müşterilerine ücretsiz keşif ve mimari destek hizmeti de sunuyor. 

Luxury Line, mobilya ve dekorasyon konusunda kişiye özel tasarım hizmeti veriyor. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm yaşam alanlarının özel tasarım mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında yeni adres olmayı amaçlayan marka, ürün ve model çeşitliliğiyle fark oluşturan zengin bir koleksiyona sahip bulunuyor. İç mimari ve üretim alanlarında geniş bir çözüm ortağı bulunan Luxury Line, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından özel sipariş alabiliyor.