Luxury Line Mobilya
Haberler / Mobilya / Luxury Line'dan ofislere özel dekorasyon önerileri!

Luxury Line'dan ofislere özel dekorasyon önerileri!

Mobilya 13.01.2021 16:14

Luxury Line Mobilya, değişen trendlere göre sürekli güncellenen zengin koleksiyonuyla, yaşam alanlarına zamansız tasarımlar sunuyor.

Marka, ev dışında ofis dekorasyonuna yönelik elegan modelleriyle de dikkat çekiyor. Mobilya kenti MASKO'da yer alan  Luxury Line, ofislerin ruhuna dokunan yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı. Markanın ofis mobilyası ve business dekorasyon çözümlerine göz atmak isteyenler www.luxury.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Mobilya kenti MASKO'da faaliyet gösteren Luxury Line markası,  Türkiye'nin farklı bölgelerinde üretimi gerçekleştirilen yerli lüks tasarımları, şimdiye kadar dört kıtadan 80'in üzerinde ülkeyle buluşturdu.  Firma, fiziksel mağazacılığın yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça yayınlanan e-ticaret sitesi Luxury.com.tr aracılığıyla da dünyanın her yerinden sipariş alıyor. Koleksiyonunda, ağırlıklı olarak günümüz yaşam tarzının, geçmişten gelen klasik çizgiler ve zarif detaylarla ustaca harmanlandığı avangart tasarımlara yer veren Luxury Line Mobilya, ofis mobilyasında da bol alternatifli zengin modeller sunuyor.