Kelebek Mobilya
Haberler / Mobilya / Kelebek'ten ikinci üründe net %50 indirim!

Kelebek'ten ikinci üründe net %50 indirim!

Mobilya 18.04.2021 08:00

Kelebek Mobilya, “Kanat Açalım Yeniliğe” kampanyasıyla ikinci üründe net yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından Kelebek Mobilya, yaşam alanlarını yenilemek isteyen takipçilerine “Kanat Açalım Yeniliğe” kampanyasıyla sesleniyor. 

Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Kelebek, takipçilerine ikinci üründe net yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. 

Türkiye'nin köklü mobilya markası Kelebek Mobilya, reklam yüzü Nükhet Duru ile tüketicileri yenilenmeye davet ediyor. Yaşam alanlarını yeniden tasarlamak isteyenlere “Kanat Açalım Yeniliğe” kampanyasıyla seslenen Kelebek, kampanya kapsamında takipçilerine nisan ayı boyunca ikinci üründe net yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. 

Tüketiciler ikinci üründe net yüzde 50 indirim fırsatından Kelebek 

Mağazalarından gerçekleştirdiği farklı ürün kategorilerindeki alışverişlerinde yararlanabiliyor. Takım alışverişinde geçerli olan kampanya kapsamında taksit seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca evinden çıkmak istemeyen müşteriler onlarca çeşit ürün içinden kendisine en uygun olanı tek tuşla ve 3D olarak sanal mağazadan inceleyebiliyor, kararsız kaldığı noktalarda ise Kelebek Mobilya'nın iç mimarlarına canlı olarak danışabiliyor.