Enza Home
Haberler / Mobilya / Enza Home’dan 'Hem İndirimli Hem Hediyeli' kampanya

Enza Home’dan 'Hem İndirimli Hem Hediyeli' kampanya

Mobilya 04.03.2021 11:11

Enza Home, Mart ayına özel “Hem İndirimli Hem Hediyeli” kampanyasıyla %45’e varan indirimlerin yanı sıra 2.500 TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Konforlu, estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Enza Home, Mart ayına özel “Hem İndirimli Hem Hediyeli” kampanyasıyla %45'e varan indirimlerin yanı sıra her 24.900 TL'lik nakit alışverişe 2.500 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuyor. 

Yaşam alanlarına şıklık, estetik ve kalite katmak isteyenlerin tercihi Enza Home, Mart ayını benzersiz bir kampanyayla karşılıyor. 31 Mart'a kadar geçerli “Hem İndirimli Hem Hediyeli” kampanyası kapsamında evini yenileyecekler, evlenenler, yeni ev hazırlığı içinde olanlar tüm mobilyalarda yüzde 45'a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Ayrıca tüm mobilya, halı ve aydınlatma grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden yapılan her 24.900 TL'lik nakit alışverişe bir sonraki Yataş Yatak alışverişlerinde geçerli 2.500 TL değerinde hediye çeki 30 Nisan 2021 tarihine kadar tek seferde  ve alışveriş yapılan mağazada kullanılmak üzere armağan ediliyor. Bonus'a özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı da tüm Enza Home mağazalarında sizi bekliyor.