Kelebek Mobilya
Haberler / Mobilya / Cem Belevi, Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü oldu

Cem Belevi, Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü oldu

Mobilya 25.04.2021 08:00

Türk pop müzik şarkıcısı ve aktörü Cem Belevi, Kelebek Mobilya ile reklam anlaşması yaptı.

Türk pop müzik şarkıcısı ve aktörü Cem Belevi, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya ile anlaşma sağladı. Yıl boyunca reklam filmlerinde kamera karşısına geçecek olan Cem Belevi, ilk reklamında eğlenceli şarkısıyla Kelebekler içinde 23 Nisan'ı kutluyor.

Ünlü şarkıcı Cem Belevi Kelebek Mobilya'nın yeni reklam yüzü oldu. Markanın Cem Belevi ile birlikte “Evimde Tek Kalbimde Tek Kelebek!' dediği yeni 23 Nisan reklam filmi yayına girdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara ve gençlere verdiği değeri, sevilen sanatçı Cem Belevi'nin de yer aldığı reklam filmi ile bir kez daha gözler önüne seren Kelebek, ilk reklam filminde Kids Koleksiyonunu öne çıkarıyor. “Yeni neslin modası, bak işte Kelebek Genç Odası” sözleriyle renkli ve eğlenceli ürün gruplarına atıfta bulunan Cem Belevi'ye Kelebek'li çocuklar da ayrıca eşlik ediyor. Reklamda ünlü şarkıcı kelebekler eşliğinde gitarıyla şarkısını seslendirirken çocuklar ise Kelebek Genç Odası içerisinde diğer müzik enstrümanlarıyla şarkıcıya eşlik ediyor. 

Cem Belevi ile 1 yıllık anlaşma sağladıklarını belirten Kelebek, sonraki reklam filmlerinde Belevi'nin sürpriz bir sanatçıyla düet yapacağını açıkladı.