markalı konut projeleri

Ziraat Bankası konut kredisinin geçerli olacağı projeler!

Konut Projeleri 15.12.2018 14:17

Ziraat Bankası’nın kendisiyle çalışan konut projelerinde yüzde 0,98 faiz oranı ile 120 aya varan vade fırsatının geçerli olacağı projeler açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcilerinin Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirdiği toplantının detayları belli oldu. Önemli toplantının ardından Ziraat Bankası beklenen haberi dün kamuoyu ile paylaştı. Konut sektörünün ve ev alacakların heyecanla beklediği faiz indirimi haberi sonrası bu indirimin hangi markalı konut projelerinde geçerli olacağı merak konusu oldu.  

Banka, kendisi ile aktif olarak kredili çalışan firmalardan konut satın alacak müşterilerine aylık yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 500 bin liraya kadar konut kredisi kullanma imkanı sunacağını açıkladı.

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada, bankanın, bugüne kadar konut sektörüne sunduğu öncü çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek bugün itibarıyla hem banka ile kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmaların hem de bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlattığı bildirildi.

KONUT SEKTÖRÜNE AYNI GÜN ÇİFTE SEVİNÇ!

Ev alma hayali kuranlar, uzun süredir yükselişte olan ve düşmek bilmeyen konut kredisi faiz oranlarının 1'in altına düşmesi ile yeniden bekle-gör politikasından harekete geçme politikasına yöneldi. 

Ayrıca dün Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un TOKİ ile dar ve orta gelirli vatandaşlara yönelik ön ödemeli konut projesini hayata geçireceklerini açıklaması sektöre ve vatandaşlara çifte sevinç yaşattı. 

Kurum "Ön ödemeli bir süreç yürüteceğiz. Neticede TOKİ bugüne kadar konut sektörüyle alakalı alt gelir gurubuna hitap eden vatandaşlarımız için çok büyük projeler gerçekleştirdi. Bunu biraz daha ileriki süreç için düşünüyorum. Aileler çocukları için TOKİ'den bir sertifika alacaklar. Örneğin bireysel emekliliğe giriyoruz, diyoruz ki 'Bunu aldığımızda 10 sene sonra çocuğum için bir emeklilik süreci başlatıyorum.' TOKİ'de de bir ön ödemeli, ileriki süreçte konutu alacağı belli olduğu bir proje bu. Talep toplayacağız. Gelen talebe göre belli şehirlerimizde projeler yapacağız" demişti. 

 • Yıl sonuna yaklaştığımız bu günlerde Ziraat Bankası'ndan ve sektörün dev isimlerinden gelen bu dev kampanya tam 45 adet markalı konut projesinde geçerli olacak. Peki dün Ziraat Bankası'nın açıkladığı aylık yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçeneği hangi firmaların hangi konut projelerinde kullanılabilecek?

0.98 faiz oranlı konut kredisinin geçerli olacağı Ziraat Katılım anlaşmalı markalı projelerin tam listesi Emlaktasondakika.com'da…

 1. AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER
 2. LUXERA MEYDAN
 3. LUXERA YENİBOSNA
 4. ÖMÜR İSTANBUL
 5. BANU EVLERİ ISPARTAKULE 3
 6. BANU EVLERİ ISPARTAKULE 2
 7. NİDAPARK KÜÇÜKYALI
 8. AVRUPARK BAHÇEKENT
 9. AVRUPA KONUTLARI KALE 2
 10. VALİDEBAĞ KONAKLARI
 11. TUANA EVLERİ
 12. STRADA BAHÇEŞEHİR
 13. SUADEN HOME BY GÜNERİ
 14. ROTA MAVİ
 15. SEYRAN ŞEHİR
 16. ŞEHİR KONAKLARI
 17. BAHÇEYAKA ISPARTAKULE
 18. AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4
 19. DOĞAŞEHİR
 20. ORANGE CITY
 21. ATIŞ PREMIUM
 22. LONG SHORE CITY
 23. 232 FLORA
 24. BATIKENT RESIDENCE
 25. REFERANS BAHÇEŞEHİR
 26. SURYAPI LAVENDER
 27. PRESTİJ OPTİMUM
 28. REFERANS KARTAL TOWERS
 29. FLORA ŞEHİR PROJESİ
 30. NG RESİDENCE
 31. AVRUPA KONUTLARI BAŞAKŞEHİR
 32. KARAT 34
 33. TUAL BAHÇEKENT
 34. FOLKART TİME BORNOVA
 35. TRİOS 2023 PROJESİ
 36. TUAL ADALAR
 37. KİPTAŞ ÇATALCA KONUTLARI
 38. BATIŞEHİR PROJESİ
 39. MAVERA SARAYLARI
 40. PARK MAVERA 2. ETAP
 41. MOMENT BEŞTEPE PROJESİ
 42. PARK AVENUE PROJESİ
 43. ADIM İSTANBUL PROJESİ
 44. BİZİMTEPE AYDOS PROJESİ
 45. ERKONUT-ERZURUM PROJESİ