Yedi Mavi

Zeytinburnu Yedi Mavi trafiksiz yaşam vaat ediyor!

Konut Projeleri 01.12.2016 16:26

İstanbul'un göbeğinde yer alan konumu ve ulaşım ağlarına olan yakınlığıyla Yedi Mavi projesi trafiksiz bir yaşam vaat ediyor.

Zeytinburnu Sahil Yolu üzerinde yaşamın denize açıldığı bir noktada yükselen Yedi Mavi, "6 kule bir yaşam denizden gelen ilham" sloganıyla hayata geçiriliyor. Yedi Mavi, Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat - Gül Yapı ortaklığında TOBB arsası üzerine kuruluyor.

Teslimler 2019 Şubat'ta!

Yüzde 80'i yeşil alandan oluşan Yedi Mavi'de teslimler 2019 Şubat'ta başlayacak. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı proje, rezidans, AVM, ofis ve apart olmak üzere 4 farklı konseptten meydana geliyor. 17 katlı 6 bloktan oluşan sitede, toplam 848 bağımsız birim yer alıyor.

Yedi Mavi zeytinburnu

Yedi Mavi'de 63 dönümlük arazide her 10 dönüme 1 blok yerleştirildi. Birbirini kesmeyen bloklarıyla dikkat çeken Yedi Mavi'de metrekare birim fiyatları 13 bin TL ile 20 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 5 peşinat ödemesi ardından 120 aya kadar 0,70 faiz oranıyla vade imkanı sunuluyor.

'Mavi' meydanlar!

Birbirine peyzaj alanlarıyla bağlanan farklı konseptlerdeki meydanlar tüm gününüzü dolu dolu ve dilediğiniz gibi geçirmenizi sağlayacak. Açık havada alışveriş deneyimi sunan Mavi Cadde, şık restoranları ve kafeleriyle Mavi Ada, eğlence ve sanat etkinliklerinin yapılacağı Mavi Meydan, Yedi Mavi'de konut sakinlerinin hizmetinde. Geleceğin yaşamını bugüne taşıyan proje, trafiksiz bir yaşam vaat ediyor.

Yedi Mavi, Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi bir çok ulaşım ağının yanı başında bulunuyor.