Merkez Zekeriyaköy / Ortadoğu İnşaat - Ortadoğu Grup

Ortadoğu İnşaat - Ortadoğu Grup firmasının Merkez Zekeriyaköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Merkez Zekeriyaköy

Yüzde 15 peşinat ödeyerek daire sahibi olun!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.01.2015
Zekeriyaköy'de Ortadoğu Grup imzasıyla hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy, yüzde 15 peşinatla konut sahibi yapıyor.
Ortadoğu Grup projesi olan Merkez Zekeriyaköy'de evlerin teslimine sayılı günlerde kalan yeni yıl kampanyası başladı. 

Yüzde 15 ön ödeme ile ev sahibi olun

Önümüzdeki aylarda konut teslimlerinin başlayacağı sitede, 106 konut yer alıyor. 2015'e büyük fırsatlar içeren bir kampanya ile başladıklarını belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Mehmet Gür, “Kampanya kapsamında sadece yüzde 15 ön ödeme yaparak Merkez Zekeriyaköy'den ev almak mümkün” dedi. 

merkez zekeriyaköy

Projede 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatının 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatınınsa 1 milyon 108 bin liradan başladığını aktaran Gür, uygun ödeme seçenekleriyle de konut alıcısının bütçesini rahatlattıklarını anlattı.

Merkez Zekeriyaköy sosyal alanları

50 çatı dubleksi, 50 bahçe dubleksi ve 6 adet tripleks villadan oluşan Merkez Zekeriyaköy'de çocuk oyun odası, oyun parkları, çocuk yüzme havuzu yanı sıra bilardo odası, saunalar, pilates salonu, fitness club, güneşlenme terasları, açık yüzme havuzları, açık hava fitness alanları, dinlenme alanları, tenis kortu, basketbol sahası ve mini golf sahası mevcut. 

Merkez Zekeriyaköy İletişim Bilgileri;

Web: http://merkezzekeriyakoy.com/
Telefon: (0 212) 202 7 111

Merkez Zekeriyaköy ortadoğu grup Mehmet Gür