Yüksel Akgül

Yüksel Akgül canlı yayında Vadişehir'i anlattı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.09.2015
Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Vadişehir projesini Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında anlattı.
Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Vadişehir projesinin detaylarını Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında anlattı. 

"Az katlı projeler üreteceğiz"

Akgül, "Olumsuz ortama rağmen proje beğenildi, takdir gördü ve ilgi devam ediyor. Vadişehir projesini oluştururken mahalle özlemi çeken insanlara hitap etmek istedik. Bununla beraber yeşili mümkün olduğu kadar yüzde 70'te tuttuk. Kulelerden sıyrılıp, Osmanlı tarzı 5-7 katlı konak tarzını oluşturduk. Satışa çıktığımız ilk 2 gün bunun ne kadar isabetli olduğunu gördük ve 4+1 Osmanlı konaklarımız tükendi. Bundan sonrada kısa katlı projelere daha ağırlık vereceğimizi söyleyebiliriz." dedi.

"Kayabaşı geleceği, Başakşehir dünü satıyor"

"Başakşehir'deki projeleri Kayabaşı projeleriyle karıştırmamak lazım." diye konuşan Yüksel Akgül, "Kayabaşı geleceği, Başakşehir ise dünü satıyor. Yerleşimi bitmiş, katma değeri oluşmuş, metrosuyla, yollarıyla, sosyal donatı alanlarıyla Başakşehir modern bir yaşam merkezi haline geldi." ifadelerini kullandı.

Yoğun ilgi gördü

Irmak Grup - Çolakoğlu Yapı - Bordo Yapı - İntes ortaklığında inşa edilen Vadişehir, 650 daireden meydana geliyor. Başakşehir'de konumlandırılan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekler yer alıyor. Satışa çıktığı günden beri yoğun ilgi gören Vadişehir'de 60 ticari ünite hizmet verecek.

Yüzde 60'lık kısmı 3+1 dairelerden oluşan Vadişehir'de ilk teslimler 2017 Nisan'ında yapılacak. Sitenin yanı başında 380 bin metrekarelik şehir parkı mevcut.

Yüksel Akgül Vadişehir