konut bloklarının yukarıdan görünümü

Yooİstanbul'a yatırım yapanlar kazanıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.07.2015
Say Yapı Teknoloji'nin İstanbul’un tam merkezinde hayata geçirdiği Philippe Starck imzalı 'yooistanbul’ projesinin inşaatı ve satışları devam ediyor.
Tasarım anlayışı, konsepti ve lüks detaylarıyla farklılaşan ‘yooistanbul' aynı zamanda yatırımcısının da yüzünü güldürüyor. 

Bir Digicom Grup şirketi olan ve 2005 yılında kurulan Say Yapı Teknoloji, boğaz ve doğa manzaralı yooistanbul projesiyle lüks ve konforlu bir yaşam sunuyor. İstanbul'un tam kalbinde ‘Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu' üçgeninin tam merkezinde inşa edilen, gayrimenkul sektörünün fark yaratan projelerinden yooistanbul'da rezidans alanlarının inşaatı devam ederken, rezidansını inşaat sürerken alanlara muhteşem bir kazanç tablosu sunuluyor.

yooistanbul havuzundan bloklar

Fiyatlar her 4 ayda 1 artacak

Say Yapı'nın kendi arazisi üzerinde, kendi inşaatını gerçekleştirdiği projede, rezidans alacak olan herkese özel bir kazanç tablosu oluşturuluyor. 2016 yılından itibaren fiyatların her 4 ayda 1 artacağı proje inşaatı bittiğinde, yatırımcısına dolar bazında yüzde 34 kar artışını garantiliyor. 

Bu kazanç tablosuyla; İstanbul'un merkezinde inşaat sürerken alacağınız lüks rezidansınız anahtar tesliminde size %34 kar ettirmiş oluyor. 

Say Yapı Genel Müdür'ü Yakup Yiğit konuşmasında "Hem arazi hem de inşaatın sahibi olarak, fiyat artışını engelleyecek bir konumumuz bulunmuyor. Bunu da rezidansımızı şimdiden alanlar için avantaj olarak sunmak istedik. Böyle değerli bir lokasyonda ve 200.000 metrekarelik yeşil vadi içinde tek imara açık alan olan yooistanbul projemizde rezidans alanların, edindikleri kazanımı anahtar tesliminde dahi hissedebilmesi bizim için çok önemli." dedi. 

piyanolu örnek daire dekorasyonu

Boğaz manzaralı proje

Hem kazançlı hem de lüks bir yaşamı isteyenlerin tercihi olan yooistanbul'da, 22 bin metrekarelik alan üzerinde 11 blok yer alıyor. Eşsiz İstanbul Boğazı manzaralı projenin yüzde 80'i yeşil alandan oluşuyor. ‘yooistanbul' projesi dünyaca ünlü tasarımcı Phillipe Starck'ın estetik ve işlevsellik anlayışını yansıtan rezidansları, çarpıcı detaylar ile ayrışan özel lobisi, club house'u, spası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk klübü, fitness merkezi, özel yoga odaları, yürüyüş alanları ve geniş bahçeleriyle ayrıcalıklı yaşam arayanların adresi olacak.

yooistanbul sağladığı avantajlarla, İstanbul'da kazançlı lüks konut arayan yabancı yatırımcıların da gözde projeleri arasında yer alıyor.  

Yooİstanbul