Mina Towers / Başaran Gayrimenkul Yatırım

Başaran Gayrimenkul Yatırım firmasının Mina Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
mina-towers-fikirtepe-son-durum

Yolanthe Cabau'lu Mina Towers'ın yüzde 10'u satıldı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.10.2016
Kadıköy Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen ve yüzde 10'u satılan Mina Towers'ın reklam yüzü Yolanthe Cabau oldu.
Fikirtepe'de Başaran Holding'in kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiği Mina Towers'ta ortalama metrekare daire fiyatı 7 bin 400 lira olarak belirlendi. Teslim tarihi 2018 yılı sonu olarak belirlenen Mina Towers'ın reklam filminde ise Galatasaraylı furbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau oynuyor.

Ön satışların yüzde 10'u 2 haftada tamamlanan Mina Towers projesindelansmana özel fiyat ve ödeme imkanları ile satışlar başladı. Yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari üniteden oluşan projede m2 fiyatları ortalama 7 bin 400 lira. Başaran Yatırım Holding'in Anadolu Yakası'nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe'de hayata geçirdiği projede dairelerin 2018 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Dairelerin 55 ile 300 m2 aralığında tasarlandığı projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor.

Geleceğin yaşam stilini önemli bir yatırım değerine dönüştürerek bölgedeki iddiasını ortaya koyan Mina Towers, Mimar Eren Talu imzasını taşıyor. Projenin satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran - ArtebelDesign tarafından tasarlanıp uygulandı.

Özellikleriyle hayatı kolaylaştırıyor

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi'ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmayı sağlıyor. 

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürek sağlıyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe&restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında. 

 

yolanthe cabau mina towers başaran fikirtepe kentsel dönüşüm başaran fikirtepe yolanthe cabau