Elysium Miramar Bodrum

Yıl boyu Bodrum'da yaşamak isteyenlerin adresi!

Konut Projeleri 29.07.2015 10:40

Elysium Miramar Bodrum; sahip olduğu panoramik Bodrum manzarası ve kendi plajı ile bir adım öne çıkarak Bodrumlu olmanın kapılarını açıyor.

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul markalarından Ofton İnşaat'ın geçmişi Antik Çağlar'a dayanan ve ünlü tarihçi Heredot'un deyimiyle “Sonsuz Mavinin Ülkesi” olarak anılan adıyla Bodrum'da yükselen projesi Elysium Miramar Bodrum, yatırımcılarını Bodrumlu hissettirecek tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. 

Akıllı ev sistemiyle 12 ay boyunca yaşam vadeden Elysium Miramar Bodrum, Bodrumlu olduğunuzu hissettirecek üç özelliğiyle; panoramik manzarası, kişiye özel yaşam olanakları ve kendi plajı ile Bodrum'da yaz – kış yaşamın kapılarını açıyor.

elysium miramar

Nefes kesen manzarası ile Bodrum

Elysium Miramar Bodrum, sahip olduğu panoramik açı sayesinde gündüzü başka, gecesi başka bir güzel görünen Bodrum Kalesi'nden Marina'ya, Gümbet'in sırtlarındaki değirmenlerden Kos Adası'na kadar çok geniş bir açıya sahip. Bu özelliğiyle Elysium Miramar Bodrum, Bodrum'a âşık olanların, tatilini lüks ve konfordan ödün vermeden ev rahatlığında Bodrum'dan başka bir yerde yapmak istemeyenlerin tek adresi olmaya aday.

Elysium Miramar Bodrum, cıvıl cıvıl geçen yaz mevsiminin yanı sıra Bodrum'un kış aylarındaki eşsiz doğasını keşfetmeye çağırıyor. Kalabalığın yerini sükûnete bıraktığı aylarda Bodrum, huzur bulan sokakları ve kış mevsiminde de güneşli havasıyla adeta insanın ömrünü uzatacak bir cennet noktası konumunda.  

Bodrum'da çok özel bir yaşam

Her biri 3 + 1 formatta dubleks olmak üzere toplam 46 adet villa ve 4 + 1 formatta 4 adet penthouse daireden oluşan Elysium Miramar Bodrum, kendine ait yüzme havuzuyla bahçesi bulunan villaları ve çatı havuzuna sahip penthouse daireleri ile lüks ve konforu bir arada sunarken bir yandan da huzurun, sakinliğin ve doğanın yaşanabileceği kişiye göre çok özel bir yaşam alanı sunuyor. 

Yalnızca havuzuyla veya bahçesiyle değil, Elysium Miramar Bodrum'u yakın gelecekte sahibi olacaklar adına özel kılan bir diğer özelliği ise 12 ay boyunca faydalanabilecekleri concierge hizmetleri. Asistans hizmeti kapsamında sakinlerine havaalanı karşılama, ev temizliği, çocuk bakımı, mevsimsel bakımlar ve özellikle de mutfak alışverişi gibi rutin faaliyetlerde destek olan site yönetimi ile Elysium Miramar Bodrum on iki ay boyunca evi her an yaşanabilir kılıyor.

Özel plajı ile Elysium Miramar Bodrum

Elysium Miramar Bodrum, Bodrum'u Bodrum yapan özelliklerden biri olan turkuaz renkteki denizi ve insanın içini ısıtan güneşi sahiplerine özel olarak kendi plajında, birbirinden farklı ayrıcalıklarıyla sunuyor.