Mesa Nurol 4. Etap / Nurol GYO - Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Nurol GYO - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Mesa Nurol 4. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yeşilyaka

Yeşilyaka Mesa Nurol satışa çıktı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.04.2016
Mesa - Nurol ortaklığı Yeşilyaka için kollarını sıvadı.
Daha önce Bahçeşehir'de Mesa - Nurol Evleri'nin hayata geçiren Mesa Mesken ve Nurol İnşaat ortaklığı, bu kez Büyükçekmece'de yeni bir proje için düğmeye bastı. Yeşilyaka adı verilen proje, 320 bin metrekarelik eğimli bir arazide konumlandırılıyor.

Yeşilyaka projesinin 56 adet müstakil dubleks villadan meydana gelen ilk etabı satışa açıldı. 1,500 metrekarelik gölet ve 180 bin metrekare yeşil alandan oluşan Yeşilyaka'nın ilk etabı 2017 yılının Ekim ayında teslim edilecek. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ye%c5%9filyaka'>Yeşilyaka</a>

370 metrekare A tipi ve 380 metrekare B tipi villalardan oluşan sitede, ilk etap villalarının hepsi 1 dönüm arsa alanına sahip. Yeşilyaka'da fiyatlar 2 milyon 510 bin TL'den başlayarak 3 milyon TL'ye kadar yükseliyor. 

Yeşilyaka ödeme planı

Projede lansmana özel yüzde 8 indirim, peşin ödemelere yüzde 15 + yüzde 8 indirim uygulanıyor. Vadeli satışlarda yüzde 20 peşin, 1 yıl sonra yüzde 20, 2 yıl sonra yüzde 20 şeklinde ödemeler yapılıyor. Kalan yüzde 40'lık kısım için 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ye%c5%9filyaka'>Yeşilyaka</a>

Yeşilyaka içerisinde; 80 bin metrekarelik park, gölet, çocuk oyun alanları, renk bahçesi, koku bahçesi, meyve bahçeleri, seyir terasları, yoga ve dnlenme alanları, açık hava sineması, amfi tiyatro, piknik alanı, koşu & bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol sahası, futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness & SPA merkezi, restoran, sauna, buhar odası ve hobi atölyesi mevcut. 

Aynı zamanda çocuklar için macera parkı, tırmanma duvarı, ağaç evler ve kaykay pisti yer alıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ye%c5%9filyaka'>Yeşilyaka</a> burada inşa edilecek
Mesa Nurol Yeşilyaka burada inşa edilecek

Yeşilyaka Mesa Nurol Yeşilyaka Mesa Mesken Nurol İnşaat