Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Yeşile dost proje Bahçekent'te yükseliyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 07.06.2015
Bahçekent'te inşa edilen Avrupark Bahçekent projesinin yüzde 80'i yeşil alanlara ayrıldı.
ESD - Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı'nın Bahçekent'te hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi 1.394 konut ve 84 ticari üniteden meydana geliyor.


 78 bin 640 metrekare arsa üzerine konumlandırılan Avrupark Bahçekent projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daire bulunuyor.


Avrupark Bahçekent'te yaşayan sanşlı sakinler, hem sitenin peyzaj alanlarında yeşile doyacak hem de dev şehir parkında yer alan göletler, piknik alanları, spor ve yürüme alanlarından faydalanabilecekler.


600 milyon liralık yatırım değerine sahip Avrupark Bahçekent projesinin sosyal olanakları arasında;  açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları yer alıyor.

Avrupark Bahçekent'te güncel fiyatlar;

1+1 daireler 204 bin lira ile 338 bin lira, 2+1 daireler 245 bin lira ile 382 bin lira, 3+1 daireler 369 bin lira ile 483 bin lira, 4+1 daireler 445 bin lira ile 534 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcıların karşısına çıkıyor.


Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

 

Avrupark Bahçekent