Yeşilyaka / Nurol GYO - Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Nurol GYO - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Yeşilyaka projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yeşil Yaka

Yeşil Yaka Evleri'nin fiyatları açıklandı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.07.2016
İlk etabı 320 bin metrekare üzerinde 56 villadan oluşan Yeşil Yaka, 3 etaptan meydana gelecek.
Her bahçeli evin ortalama bin metrekare bahçeye sahip olduğu Yeşil Yaka, Büyükçekmece'de konumlandırılıyor. Mesa Mesken ve Nurol İnşaat ortaklığında inşa edilen Yeşil Yaka'da zamansız ve yeşillikler için doğal bir yaşam tasarlandı. 

İki tip villa

İlk etabı 320 bin metrekare üzerinde 56 villadan meydana gelen Yeşil Yaka'nın 180 bin metrekaresi yeşil alana ayrıldı. Söğüt ve Sedir adı verilen 2 villa tipinin bulunduğu proje, 3. havalimanı, Hadımköy otoyolu gişeleri, Bahçeşehir, Halkalı gibi bölgelere komşu. 

Yeşil Yaka'da Söğüt tip villaların fiyatları 2 milyon 510 bin TL ile 2 milyon 936 bin TL, Sedir tip villaların fiyatları ise 2 milyon 553 bin TL ile 814 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Daire satın almak isteyenler için yüzde 20 peşinat, 12 ay sonra yüzde 20 ara ödeme, 24 ay sonra yüzde 20'lik bir ara ödeme daha ve kalan yüzde 40'lık miktar için aylık eşit taksitlerle 36 ay vade avantajı sunuluyor. 

Yeşil Yaka teslim tarihi

Konutların ilk etap teslimleri 2017 yılının Ekim ayında gerçekleştirilecek. Yeşil Yaka projesi içerisinde çocuklar için kay kay pistleri, ağaç evler, tırmanma duvarı yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, spa merkezi, fitness salonu, tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahaları mevcut. 

Yeşil Yaka yeşilyaka mesa mesken mesa nurol