Elexia Topkapı / Yeşil GYO

Yeşil GYO firmasının Elexia Topkapı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elexia topkapı

Yeşil GYO'nun Elexia projelerinde 100 ay 0 faiz!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.08.2016
Yeşil GYO, Elexia markasıyla 3 proje hayata geçiriyor, 100 aya kadar faizleri sıfırlıyor.
Beylikdüzü'nde inşa ettiği İnnovia markalı konut projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Yeşil GYO, 'Elexia' markasını oluşturuyor. Tuzla, Levent ve Topkapı'da Elexia markalı 3 konut projesi inşa edecek olan Yeşil GYO'nun bu projelerle ivme kazanması bekleniyor. 

Yeşil GYO, satışta olan Elexia Levent projesinde 100 ay sıfır faiz avantajı sunarken yakında satışa çıkması planlanan Tuzla ve Topkapı projelerinde de aynı ödeme planını uygulayacak.

Elexia Levent

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=elexia+levent'>elexia levent</a>

Kağıthane - Ortabayır Mahallesi'nde konumlandırılan Elexia Levent, 14 katlı mono blok halinde yükseliyor. A+ konseptte tasarlanan proje, 138 daireden meydana geliyor. Konut fiyatları 593 bin TL'den başlıyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan Elexia Levent'te teslimlerin 2018 yılının Eylül ayında tamamlanması hedefleniyor. Projede, dubleks konut alternatifleri de mevcut. 

Elexia Topkapı

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=elexia+topkap%c4%b1'>elexia topkapı</a>

Ön talep aşamasında olan Elexia Topkapı, rezidans, ofis ve dükkan olmak üzere toplam 400 birimden meydana geliyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu projenin 5 bin metrekaresi ticari birimlere, 20 bin metrekaresi ofislere, 25 bin metrekaresi ise konutlara ayrıldı. Elexia Topkapı'da da fiyatlar 593 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Elexia Tuzla

Elexia tuzla

İçmeler'in şifalı kaynak sularıyla seçkin bir ortamı tek çatı altında birleştiren Elexia Tuzla, 17 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. AVM, konut, ofis, otel ve thermal spa'dan oluşan Elexia Tuzla projesi için ön talep toplanıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken sitede 1+0 dairelerin fiyatları 295 bin liradan başlıyor.

Elexia Dolapdere 

yeşil gyo elexia dolapdere projesi

Elexia serisine son olarak Elexia Dolapdere projesi eklenecek. Elexia Dolapdere tamamlandığında böyle olacak.

Yeşil GYO elexia levent elexia topkapı elexia tuzla