Sembol İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Sembol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sembol istanbul

Yerli ve yabancı yatırımcının ‘Sembol'ü olacak

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 14.12.2014
Esenyurt’ta hayata geçirilen Sembol İstanbul projesi, yerli yatırımcıyı olduğu kadar birçok ülkeden yabancı vatandaşı da kendine hayran bıraktı.
Karden İnşaat tarafından Avrupa Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden Esenyurt'ta inşa edilen proje Sembol İstanbul, her açıdan bakabileceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam sunacak. 

Arsa alanı 15 bin metrekare olan, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile her bütçeye ve ihtiyaca cevap veren projede toplam 1066 konut bulunuyor. Dairelerin 40 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Sembol İstanbul'da teslimlerin ise Aralık 2015'te yapılması planlanıyor.    

Alışveriş merkezi, iş merkezi ve sosyal donatılardan oluşan konsept bir proje olarak yükselen projede yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 30 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Mimarisinde farklı bir çizgi izleyen Sembol İstanbul, Türk yatırımcıların olduğu kadar özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt, Mısır, İran, Azerbaycan, Rusya veya Avrupa'da yaşayan yabancı yatırımcılardan da yoğun ilgi görüyor. 

Sembol İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.sembolistanbul.com/

Telefon: 444 61 10

Sembol İstanbul Esenyurt Sembol İstanbul Sembol İstanbul satılık konut Karden İnşaat Sembol İstanbul