Yeniköy Konakları İstanbul / Yeni Yapı İnşaat

Yeni Yapı İnşaat firmasının Yeniköy Konakları İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yeniköy konakları projesi

Yeniköy Konakları daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Esra Karaşin 10.11.2017
Yeni Yapı İnşaat tarafından İstanbul’un Eyüp ilçesinde hayata geçirilen Yeniköy Konakları’nda daire fiyatları 585 bin liradan başlıyor.
Yeni Yapı imzası taşıyan Yeniköy Konakları, Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Alibeyköy'de yükseliyor. İnşaat çalışmalarına devam edilen proje 10 katlı blokta 336 daireden meydana gelecek şekilde tasarlandı. Projede büyüklükleri 87 metrekare ile 206 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 
Yeniköy Konakları fiyat listesi ise şöyle; 2+1 daireler 585 bin lira ile 1 milyon 106 bin lira, 3+1 daireler 983 bin lira ile 1 milyon 486 bin lira, 4+1 daireler 1 milyon 308 bin lira ile 1 milyon 769 bin lira arasında değişiyor.

Yeniköy Konakları projesi İstanbul Tüneli'nin çıkış noktasında, Eyüp ile Kemerburgaz'ın kesiştiği alanda yükseliyor. Proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, TEM otoyolu ve Türk Telekom Arena stadına yakın mesafede konumlanıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında; çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, otopark ve güvenlik mevcut. Daire teslimlerinin ise Nisan 2019'da yapılması planlanıyor.

yeniköy konakları yeniköy konakları fiyat alibeyköy yeniköy konakları yeni yapı yeni yapı yeniköy konakları