Terrace Doğa / İnanlar İnşaat

İnanlar İnşaat firmasının Terrace Doğa projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Terrace Doğa villaları

Yeni yatırımın kalbinde hemen teslim villalar!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.01.2015
Yaşamın başladığı Terrace Doğa projesinde fiyatlar 1 milyon 355 bin liradan başlıyor.
Zekeriyaköy'de tamamlanan ve yaşama başlanan Terrace Doğa projesinde villalara özel ödeme planları sunuluyor. Hemen taşınabileceğiniz veya kiraya vererek kazanmaya başlayabileceğiniz Terrace Doğa'da fiyatlar 1 milyon 355 bin TL'den başlıyor. 

72 villadan oluşan Terrace Doğa, 16 bin metrekare arsa alanına sahip bir proje. İkiz villa şeklinde tasarlanan projede evlerin alanları 203 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor. 

terrace doğa örnek dairesi

Konutların tamamı 3 oda 1 salon tripleks şeklinde tasarlandı. Terrace Doğa içerisinde; açık yüzme havuzundan çocuk oyun alanları, fitness salonundan saunaya, güneşlenme terasından kapalı otoparka kadar pek çok olanak sıralanıyor.

Site içine araç giremiyor. Araç yollarının tamamı yer altına alınmış durumda. Terrace Doğa'da golf araçlarıyla gezebiliyorsunuz.

İstanbul'un yeni trendi: Zekeriyaköy

Hem denize hem ormanda yakın konumuyla dikkat çeken Zekeriyaköy'de binicilik tesisleri, organik pazar ve şık mekanlar mevcut. 2015 yılı içinde tamamlanacak 3. Köprü ve 3. Havalimanı ile Zekeriyaköy şimdilerde İstanbul'un yükselen yatırım trendi.

Terrace Doğa İletişim Bilgileri;

Web: http://www.terracedoga.com/
Telefon: 444 2 002

Terrace Doğa zekeriyaköy konut projeleri