Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçekent avrupark projesi blokları

Yeni uydumuz Bahçekent'te yeni projeler!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.01.2015
Bahçeşehir, Esenyurt, Ispartakule üçgeninde bulunan konumuyla dikkat çeken Bahçekent'te önümüzdeki dönemde 20 bin konutun inşa edilmesi planlanıyor.
Bahçekent de Türkiye'nin ilk uydu kenti Bahçeşehir gibi gelişecek, işyerleri, eğitim alanları, sağlık kompleksleri ve sosyal donatılarıyla kendi kendine yeten bir uydu kent olacak. 

Bahçekent'e Hayat Park

Emlak Konut, Bahçekent'i parksız bırakmayacak ve buraya 160 metrekare alana sahip dev bir şehir parkı hayata geçirecek. 

Kanal İstanbul ile büyüyecek 1 milyon nüfuslu Yenişehir'in bir parçası olan Bahçekent'ın şehir parkı Hayat Park olarak adlandırılırken bu park içinde; spor ve piknik alanları, biolojik gölet, yamaç terasları ve cami yer alacak. 

Hayat Park hemen yanında yepyeni bir proje!

Hayat Park'ın hemen yanında Avrupark konut projesi konumlandırılıyor. Cihan İnşaat imzasıyla inşa edilen Avrupark Bahçekent, Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. 83 bin metrekare alanada 1,396 daireden oluşan sitede, 86 dükkan hizmet verecek. 

avrupark <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=bah%c3%a7ekent'>bahçekent</a>

Avrupark'ta 60 metrekare 1+1, 100 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen 2+1, 145 ila 150 metrekare 3+1 ve 160 ila 165 metrekare 4+1 daireler bulunuyor.

Avrupark bahçekent cihan inşaat avrupark bahçekent