Gülnar Koru Evleri görseli
Haberler / Konut Projeleri / Yeni komşularınız: rüzgar sesi, toprak ve gökyüzü…

Yeni komşularınız: rüzgar sesi, toprak ve gökyüzü…

Konut Projeleri 19.10.2014 12:58

Deneyim İnşaat, Zekeriyaköy’de 18 villadan oluşan bir proje hayata geçiriyor

İstanbul Zekeriyaköy'de havası temiz bir bölgede hayata geçirilen Gülnar Koru Evleri 4 müstakil ve 14 ikiz villadan meydana geliyor. Uçsuz bucaksız bir koru manzarası sunan ve masalsı bir hayata pencere aralayan proje şehrin gürültü ve karmaşasından uzak olmak isteyenleri ağırlıyor.

Arsa alanı 7 bin 200 metrekare olan proje 4+1 ve 5+1 konut tipinde bulunan villalardan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 127 ile 256 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Gülnar Koru Evleri'ndeki villalar 455 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Ulaşım imkanları ile de dikkat çeken proje, Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli ve Maslak Bölgesi'ndeki metro duraklarına yakın bir mesafede konumlanıyor. Sarıyer'e 4 km, İstinye Park'a 8 km, E-6 bağlantı yoluna 11 km, Zincirlikuyu'ya 14 km ve 3. Köprü bağlantı yoluna ise 1,5 km uzaklıkta yer alıyor. 

İstanbul'un havası en temiz bölgesi Zekeriyaköy'de bir korunun kıyısında yer alan ve "LEED For Homes" sertifikasına aday bir proje olan Gülnar Koru Evleri Türkiye'den "Luxury Lifestyle Awards" ödülüne aday gösteriliyor. 

Gülnar Koru Evleri İletişim Bilgileri;

Web: http://gulnarkoruevleri.com/

Telefon: 0212 269 27 13