Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yedi Mavi

Yedi Mavi projesinin fiyatları belli oldu

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.07.2016
Zeytinburnu'ndaki konumuyla dikkatleri üzerine çeken Yedi Mavi, 17 katlı 6 blok halinde yükseliyor.
Yedi Mavi, AVM, otel, ofis ve rezidanstan (konut) meydana gelen lüks bir proje. Zeytinburnu sahilinde konumlandırılan Yedi Mavi, Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul'un en değerli arazilerinden TOBB'un Zeytinburnu arazisi üzerine geliştirilen Yedi Mavi'de lansman öncesi satışlar sürüyor.

https://www.emlaktasondakika.com/foto-galeri/proje-galerileri/yedi-mavi-zeytinburnu-proje-gorselleri/1607

63 dönüm üzerinede 6 bloktan oluşan Yedi Mavi'nin 10 dönümü bahçeye ayrıldı. 30 ay sonra 2018 Aralık'ta tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede, 1+1'den 5,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. 

Yedi Mavi'de bloklar 17 katlı. Mimari tasarımı Murat Tabanlıoğlu imzasını taşıyan sitenin yüzde 80'i deniz manzaralı. Blokların mavinin 6 tonu ile adlandırıldığı Yedi Mavi, '6 kule 1 yaşam denizden gelen ilham' sloganıyla yükseliyor. Proje, 560'ı konut olmak üzere 1047 adet bağımsız bölümden meydana geliyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Yedi+Mavi'>Yedi Mavi</a>

Denizin kokusu şehrin dokusuyla buluşuyor

Şehir yaşamı bir yandan akıp giderken, deniz ile karşılıklı bir yaşam vaat eden Yedi Mavi'de denizin kokusu şehrin dokusuyla buluşuyor. Spa, masaj salonu, fitness salonu, yürüyüş yolları, restoranlar, yüzme havuzları ve pek çok sosyal alanın yer aldığı Yedi Mavi projesinde konutların metrekare birim fiyatları 13 bin TL ile 19 bin TL arasında değişiyor. 

Yedi Mavi'de 1+1'ler 76 metrekare ile 91 metrekare, 2+1'ler 110 metrekare ile 182 metrekare, 3+1'ler 199 metrekare ile 237 metrekare, 4+1'ler 281 metrekare ile 307 metrekare arasında değişirken 5+1'ler 360 metrekare şeklinde tasarlandı.

Yedi Mavi Kalkavan Yapı Hasan Sever İnşaat Gül Yapı