Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
YEDİ MAVİ

Yedi Mavi, lansmana özel kampanya ile satışta!

Konut Projeleri Emine Pile 08.10.2016
Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı tarafından denizden ilham alarak tasarlanan Yedi Mavi projesi rezidans ve ofislerden oluşuyor.
TOBB'un Zeytinburnu arazisi üzerinde inşa edilen Yedi Mavi'de satışlar başladı. Eşsiz deniz manzarası sunan proje 1+1'den 5+1'e kadar 5 farklı daire seçeneği ile ev alacakların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 63 bin 500 metrekarelik alana sahip olan proje rezidans (konut), ofis, AVM ve apart otelin yer alacağı toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Elektrikli araçların da kullanımına uygun 2 bin 600 araçlık otopark alanı bulunan proje kalite ve konforu bir arada sunuyor. 

Şehrin dokusuyla denizi buluşturan Yedi Mavi projesi, 17 katlı 6 blok olarak tasarlandı. Karma konseptli olarak hayata geçirilen projede daire büyüklükleri 75 metrekareden 400 metrekare arasında değişiyor. Metrekare birim fiyatı 13 bin liradan başlayan Yedi Mavi projesinde daire fiyatları 1 milyon 250 bin lira ile 7 milyon lira arasında bulunuyor.

Yüzde 80'i deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerden oluşan proje, İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından birinde yer alıyor. Projenin Tarihi Yarımada'nın içinde yer alması ve Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi önemli ulaşım akslarının yanıbaşında olması İstanbul'un her yerine trafiksiz ulaşım sağlıyor.

Yüzde 5 Peşin, 120 Ay Yüzde 0.70 Faiz Oranı

Bankaların faizleri yüzde 1'in altına çekmesi, 150 metrekare ve üzerindeki dairelerde KDV oranın düşürülmesi ve gayrimenkul sertifikasının yasalaşmasının sektörün, ekonominin canlanmasına büyük katkı sağladığına ve daire sahibi olmak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenler için ise kaçırılmayacak bir fırsat doğduğuna dikkat çeken Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, lansmana özel başlattıkları kampanya hakkında bilgiler verdi.

Kalkavan “Bu kampanyamız kapsamında yüzde 5 peşin vererek ister 120 ay yüzde 0.70 faiz oranıyla, ister 60 ay yüzde 0.42 faiz oranıyla Yedi Mavi'den lansman süresince daire sahibi olunabilecek ayrıca kendi bünyemizde çeşitli ödeme planları da sunuyoruz” dedi.

Yedi Mavi Yedi Mavi fiyatlar Yedi Mavi kampanya