Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yedi mavi

Yedi Mavi, 3 ayda yüzde 10 prim getirdi

Konut Projeleri Emine Pile 10.10.2016
Zeytinburnu’nun en değerli arazilerinden birinde inşa edilen Yedi Mavi, yatırımcısına yüksek kazanç getirecek.
Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat - Gül Yapı tarafından hayata geçirilen proje Yedi Mavi, 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Toplam 1047 bağımsız bölümden meydana gelen proje, 63 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Rezidans ve ofislerden oluşan Yedi Mavi'de daire büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Her ihtiyaca cevap veren konut tipinin yer aldığı projede 5 farklı daire seçeneği bulunuyor. 

Yüzde 80'i yeşil alan ve deniz manzaralı olan Yedi Mavi projesi dünyaca ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyor. Denizden ilham alarak tasarlanan proje Yedi Mavi, 17 katlı 6 blok olarak inşa ediliyor.

BÖLGEYE BÜYÜK DEĞER KATACAK

Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM'e çok yakın konumda bulunan proje, trafiksiz bir yaşam vadediyor. Bölgeye büyük değer katacak olan Yedi Mavi projesi mağazalar, alışveriş ve sosyal aktiviteleri ile de ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

Metrekare birim fiyatları 13 bin lira ile 19 bin lira arasında değişiklik gösteren projede ilk olarak konutlar satışa çıkarıldı. Yatırımcısına günden güne kazandıran Yedi Mavi, lansmana özel yüzde 5 peşin, 120 ay yüzde 0.70 faiz oranı ile ev alacaklara uygun ödeme imkanı sunuyor. 

Ön satıştan bu yana geçen 3 aylık sürede yaklaşık yüzde 10 prim getiren projenin tamamlandığında yatırımcının yüzünü güldüreceği öngörülüyor. 

yedi mavi yedi mavi fiyatlar