Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yedi Mavi projesi

Yedi Mavi, 25 Medya İletişim ile anlaştı

Konut Projeleri Emine Pile 23.05.2016
TOBB Zeytinburnu arazisi üzerinde yükselen Yedi Mavi Projesi'nin iletişim ajansı 25 Medya İletişim oldu.
Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı'nda inşa edilen Yedi Mavi Projesi, iletişim faaliyetleri için 25 Medya İletişim ile anlaştı.

Hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamaları ve somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan 25 Medya İletişim, Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı'nın iletişim stratejisinin oluşturulması, planlaması ve uygulaması aşamalarında destek sağlayacak ve iletişim çalışmalarını yönetecek.

25 Medya İletişim'in referansları arasında Ortadoğu Grup, Ortadoğu İnşaat, Ortadoğu Enerji, Wome Deluxe Otel, ÖNTU Yatırım Ortaklığı, Önay Grup, Sinan Gayrimenkul, Meta Bilişim İnşaat, İcralık.com, Oğuzkaan Koleji gibi markalar yer alıyor. 25 Medya İletişim, inşaat,enerji, turizm, eğitim,gayrimenkul ve perakende alanlarında iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

 

25 medya Yedi Mavi projesi Kalkavan Yapı Hasan Sever İnşaat Gül Yapı Gayrimenkul