NLogo İstanbul / Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasının NLogo İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nlogo İstanbul

Yatırımcısına yüzde 100 kazandıran evler…

Konut Projeleri Emine Pile 05.03.2015
Özyurtlar İnşaat, diğer projelerinde olduğu gibi İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni sembolü Nlogo İstanbul ile de yatırımcısına ciddi kar getirdi.
2014'ün ikinci çeyreğinde “Yaşam İçin eN doğru, yatırım için eN karlı seçim” sloganıyla Özyurtlar İnşaat'ın ilk etabını satışa çıkarttığı Nlogo İstanbul projesinden ev alanlar yatırımlarını ikiye katladı. Bir sene içerisinde yatırımcısına yüzde 100 kazandıran dev proje Nlogo İstanbul'da şimdi de 2.etap satışları başladı!

Özyurtlar İnşaat, diğer projelerinde olduğu gibi Nlogo İstanbul'da da yatırımcısına ciddi kar ettirdi. “Yaşam için eN doğru, yatırım için eN karlı seçim” sloganıyla ilk etap lansmanı yapılan Nlogo İstanbul sloganının hakkını vererek kısa bir sürede projeden konut alanlara yüzde 100 kazandırdı.

Kazandıran projede ev sahibi olmak için geç değil

Üstelik Çok Kolay...

İlk etabı yoğun ilgi gören projenin yüzde 80'i bir ay gibi bir sürede satıldı. Yatırımcısına yüzde 100 kazandıran projenin ikinci etabı da Özyurtlar İnşaat tarafından satışa sunuldu. Üstelik şimdi Nlogo İstanbul'un ikinci etabında 48 aya varan vade, “0” faiz ve 1090 TL'den başlayan taksit avantajları ile ev sahibi olmak kazançlı olduğu kadar kolay da...

Acele Edin, Karlı Çıkın! 

Toplam 7 blokta 2 bin 550 daire ve 59 dükkandan oluşan Nlogo İstanbul, üç etap halinde inşa 
ediliyor. Projenin 5 Mart'ta satışa çıkan ikinci etabında 1+0'dan 3+1'e kadar farklı tip ve büyüklüklerde 850 daire bulunuyor. Öncelikli daire seçeneği ve ilk fiyat avantajından yararlanmak isteyenler Nlogo İstanbul'a yoğun ilgi gösteriyor! İlk etabı, bir ay gibi kısa bir sürede yüzde 80 oranda satılan projenin ikinci etabı, şimdiden yeni sahipleriyle buluşmaya başladı. Nlogo İstanbul'da erkenden ev sahibi olanlar, şimdiden yüzde 100 kar etti. Şimdi sıra sizde! Siz de doğru bir yatırımla paranızın karşılığını alın. Nlogo İstanbul'da 48 ay 0 faizli ödeme seçenekleriyle bu kez siz de kazanın!

Konutta yüzde 100 kazanmanın formülü Nlogo İstanbul'da!

 

N Logo Evleri İletişim
Web: www.nlogoistanbul.com

Telefon: 444 4 027

Nlogo İstanbul Özyurtlar İnşaat