Sakura Park Yalova / Apec Çelik Yapı

Apec Çelik Yapı firmasının Sakura Park Yalova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sakura Park

Yalova’nın ilk ve tek country projesi: Sakura Park

Konut Projeleri Emine Pile 01.12.2016
Apec Çelik Yapı tarafından Yalova'da Yalova’ya country yaşam konseptinde inşa edilen Sakura Park'ta taksitler 2 bin 390 liradan başlıyor.
Yalova'nın ilk ve tek country projesi Sakura Park, 40 bin metrekarelik proje alanında hayata geçiriliyor. 2+1, bahçe dubleks, ikiz villa, müstakil villa ve konak tipi villanın yer aldığı Sakura Park'ta 72 ünite yer alıyor.

Apec Çelik Yapı'nın inşaa ettiği projede doğanın tüm güzelliklerini ve modern hayatın konforunu country tarzıyla birleştiren Sakura Park'ta sizi eşsiz bir yaşam bekliyor.Yalova'ya country yaşamını getiren projede tüm detaylar ve özellikler düşünülerek tasarlanmış. 2.390TL'den başlayan taksitle  projeden ev sahibi olabiliyorsunuz.

İstanbul'a 40 dakika

Yalova'nın  merkezi konumunda yer alan Sakura Park İstanbul'a 40 dakika mesafede  yer alıyor. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika'da geçip İstanbul'dan 40 dakika'da Sakura Park'a ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca Yenikapı-Pendik ve Eskihisar'dan arabalı feribot ile ve Bostancı-Kartal-Pendik'den deniz otobüsü ile Sakura Park'a ulaşmanız da mümkün.

Yalova'da Villa Yaşamı

Kuş sesleriyle uyandığınız Sakura Park'ın her metrekaresinde doğanın tüm güzelliklerini keşfedeceksiniz. Her türlü konforu sağlamak için özenle tasarlanmış 200 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen villa seçenekleri  bulunan projede, her villanın kendine özel bahçesi var. Bahçe büyüklükleri villların konumuna göre 150 metrekare ile 410 metrekare arasında değişiyor.200 m² bahçe dubleks evlerinde ise doğa ve deniz manzarasını bir arada bulabiliyorsunuz.

Yalova'da müstakil villa yaşamına yeni bir soluk getiren proje sosyal tesisleriyle de farklılık sağlıyor. 4000 metrekarelik Sakura Club  doğayla uyumlu mimarisiyle  bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.Sakura Club içerisinde fitness,pilates ve yoga salonu,açık ve kapalı havuz,spa&welness alanı,çocuk havuzu,türk hamamı,sauna,çocuk kulübü ,restoran ve cafe yer alıyor.

Projeye yürüme mesafesinde Bahçeşehir ve Mektebim Koleji

Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji ve Mektebim koleji Sakura Park'a yürüme mesafesinde yer alıyor.Bahçeşehir ve Mektebim kolejinin yanı sıra, Yalova'nın  diğer önemli eğitim kurumları Ziya Gökalp ve Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okullarına da yakın konumda.

Eğitimin kurumlarının yanı sıra Sakura Park konum itibariyle birçok avantaj sağlıyor.Kaplıca bölgesi Termal'e 10 dakika,doğa yürüyüş ve trekking parkurlarına 5 dakika,135.000 metrekarelik alanda kurulan Türkiye'nin en büyük Arboterum'una 5 dakika,Yalova marinaya 5 dakika ve organik sebze ve meyve üretim alanları  hemen yanı başında yer alıyor.

Sakura Park Yalova Sakura Park