Simart City / Şua İnşaat - Siyapı İnşaat

Şua İnşaat - Siyapı İnşaat firmasının Simart City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
simart city ümraniye

Yabancıların yeni gözdesi Simart City oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.05.2015
Uluslararası Yatırım Zirvesi'ne, Ümraniye'de inşa edilen Simart City projesi damga vurdu.
Si Yapı'nın Şua İnşaat güvencesiyle Ümraniye'de hayata geçirmekte olduğu Simart City projesi, 1.5 trilyon dolar ekonomik büyüklüğe sahip Uluslararası Yatırım Zirvesi'nde büyük ilgi gördü. Özellikle Körfezli yatırımcıların gözdesi haline gelen projeden ön rezervasyon yaptıranlar da oldu.

Zirveye büyük bir stantla katılan Simart City, yerli yatırımcılarla birlikte Arapların da dikkatini çekti. 5 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilmekte olan projede 186 daire yer almakta. 2016 yılı içerisinde teslimleri gerçekleştirilecek olan proje İstanbul Finans Merkezi'ne yakın konumuyla ön plana çıkıyor. Proje, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'nin de yanı başında yükseliyor.

Banka kredisiyle ödeme seçeneğinin yanı sıra şirket bünyesindeki vadelendirme sistemiyle de ev sahibi olmanın kolaylaştırıldığı proje akıllı ev sistemiyle donatılıyor. İçerisinde 1+1, 2+1, 3+1 konut türlerinin yer aldığı projede evler 57 metrekareden başlayıp 157 metrekareye kadar yükseliyor.

Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan Simart City Evleri içerisinde yüzme havuzu, kameralı güvenlik, sauna, kapalı otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

simart city ululararası yatırım zirvesi 2015 ümraniye simart city projesi