Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
asim-arvas-evalpark-istanbul

Yabancılar Evalpark'tan toplu alım yapmak istiyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 03.08.2016
Evalpark İstanbul Satış Koordinatörü Asım Arvas, yabancılardan yoğun ilgi gördüklerini ve toplu alım konusunda görüştüklerini açıkladı.
Lansmanı iki ay önce yapılan Evalpark İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Konumu, mimarisi ve geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan projeye yabancılar yoğun ilgi gösteriyor. Evalpark İstanbul Satış Koordinatörü Asım Arvas, toplu alım konusunda ciddi görüşmeler yaptıklarını ve önümüzdeki günlerde bunun sonuçlandıracaklarını söyledi.

Ülke olarak kritik bir dönemden geçildiğini ve bu sürecin yabancı yatırımcılara çok iyi anlatılması gerektiğini vurgulayan Asım Arvas, Körfez yatırımının artık Londra, New York kentlerine değil İstanbul'a, Türkiye'ye geldiğini söyledi

İşte Evalpark İstanbul Satış Koordinatörü Asım Arvas'la yaptığımız özel röportaj…

Demokrasi nöbetlerine devam

“Ülke olarak büyük bir olay atlattık ve hala nöbet tutmaya devam ediyoruz. Bu nöbetler daha uzun sürse yeridir. İktidarı, muhalefeti hepsi bir araya geldi. Artık önümüz açıldı. İnsanların güveni daha da arttı. Bu dönemde insanların kafasındaki soru işaretleri ortadan kalktı. Emlak Konut GYO ve GYODER kampanyalarıyla canlanmaya başladık. Yerli yatırımcı bu sayede ortaya çıkmaya başladı"

Yabancılar toplu alım yapmak istiyor

"Yabancılardan da iyi talep alıyoruz. Özellikle toplu alım konusunda Eval olarak görüşmelerimiz devam ediyor. OHAL'in detaylarını biz biliyoruz, bunu yabancı yatırımcılara çok iyi anlatmak lazım. Ancak bireysel yabancı yatırımcılarda çok iyi talepler alıyoruz”

Körfez ülkelerinin ilgisi sürüyor

“Kuveyt, Dubai, Suudi Arabistan ciddi yatırımlar öngörüyor. Biz de çok ciddi düzeyde bu ülke yatırımcılarıyla görüşüyoruz. Aynı zamanda hükümet kanadında da ciddi yatırımlar olacağı biliniyor. Bireysel yatırımlarda dahi milyar dolarlık yatırımlar konuşuluyor. Londra, New York gibi kentlere giden yatırımlar Türkiye'ye döndü”

Durumu iyi anlatmak gerekiyor

“Sivil toplum kuruluşları ve yatırımcılar kapsamında yabancılara son durumu iyi anlatmamız gerekiyor. Avustralya, Amerika gibi ülkelerde yerel reklamlar yapıyoruz. Çünkü bu ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız var. Gurbetçilerimiz, burada önemli yatırımlar yapıyor”

48 ay faizsiz seçeneği 60 aya taşıdı

“Projemizde ilk etap inşaatı devam ediyor. İki ay önce lansmanımızı yaptık ve rezidans A-B bloklarımız çıkmaya başladık. Evalpark İstanbul'a önemli talepler geliyor. Özellikle metrekarelerimiz çok beğeniliyor. Herkesin bütçesine göre ev üretiyoruz aslında. Yüzde 35 peşinat verip 48 ay sıfır faiz yapıyorduk. Ancak son kampanyalara biz de destek veriyoruz ve faizsiz ödeme vademizi 60 aya çıkardık. Fiyatlarımız 230 bin liradan başlıyor”

Evalpark İstanbul herkese kazandıracak

“Yakın çevremizde ağırlıklı olarak konut projeleri var. 2019 yılında burası bir metropol olacak çünkü eski yapı yok. Ayrıca bir kısmı kaldırılmış olan sanayi var ki kısa sürede tamamı kaldırılacak. Ayrıca Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarına ve 3. Havalimanı'na da yakınız. Kentsel dönüşüm alanı dahi neredeyse yok. Burada oturanlar 2019 yılından sonra müthiş rahat edecek. Evalpark İstanbul'dan alan herkes kazanacak. Burada 43 bin metrekare alanda çalışıyoruz. Çevremizde hastaneler, üniversiteler ve şehir parkları kuruluyor. 12 ay içinde yeni projeler geliştirmeyi düşünüyoruz. Devam eden inşaatlarımızda var. Durmak yok yola devam diyoruz”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evalpark istanbul asım arvas eval inşaat