Levent Life Residence 2 / Baray

Baray firmasının Levent Life Residence 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
LeventLife 2

Yabancı yatırımcı gözünü Levent Life’den alamayacak

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
LeventLife Office 2, her katta bin metrekarelik kullanım alanı ile İstanbul’un seçkin ofisleri arasında yerini kısa zamanda almayı başardı.
Svot Yapı, İmaj İnşaat ve Baray İnşaat ortaklığı tarafından Türkiye'nin en pahalı gayrimenkullerinin boy gösterdiği Büyükdere Caddesi'nde geliştirilen Levent Life 2, eşine az rastlanır bir yapıya sahip olacak. 100 milyon dolarlık bir yatırım ile yükselen proje, 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde tüm dikkatleri üzerinde toplayacak. İki kule olarak tasarlanan Levent Life 2'nin 24 katlı ilk bloğu ofis, 25 katlı diğer bloğu ise rezidans olacak. 

İstanbul'da hayatın merkezinde çalışmak ve yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olan proje 24 Nisan'da başlayan 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde uluslararası yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Projelerini bilgi birikimleri ile şekillendirdiklerini belirten Svot Yapı Pazarlama Müdürü ve grubun sözcüsü Ali Şener, “Projeyi 2 bin 376 metrekare yüzölçümündeki arsa üzerinde gerçekleştiriyoruz. 25 katlı rezidans bloğunda 144 konut yer alacak. Levent Life 1'i bilen ve tanıyan yatırımcılarımız bizi yakından tkakip ediyor. Yabancı yatırımcıların da bu knitelikli binayı göz ardı edeceğine ihtimal vermiyorum” diye konuştu. 

Zirvede hangi ülkelerden misafirler var?

Abu Dabi, Dubai, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran, Irak, İngiltere, Hollanda ve Almanya gibi dünyanın önemli merkezlerinden seçkin yatırımcılar, acenteler ve alım heyetleri aynı çatı altında buluşacak.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Levent Life 2 LeventLife Office 2 Ali Şener