Winlife İstanbul Residence / Hak Yapı

Hak Yapı firmasının Winlife İstanbul Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
winlife istanbul residence

Winlife İstanbul Residence’ta kişiye özel ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri Esra Karaşin 10.11.2017
Hak Yapı tarafından hayata geçirilen Winlife İstanbul Residence, İstanbul Pendik’te yükseliyor.
Hak Yapı tarafından geliştirilen Winlife İstanbul Residence, Pendik'te kuruluyor. Yaklaşık 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen proje 13 katlı bloktan ve 142 adet adet daireden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer verilirken, daire alanları 67 ile 116 metrekare alan arasında değişirken, daire fiyatlar 332 bin lira ile 701 bin lira arasında farklılık gösteriyor.

Winlife İstanbul Residence'ta kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra yüzde 30 peşinat, firma bünyesinde yüzde 20 taksit yapılabiliyor. Ayrıca ağırlıklı olarak 1+1 dairelerden oluşan projede yatırımcılara kira garantisi sunuluyor. Winlife İstanbul Residence'tan 1+1 daire alan yatırımcılar teslimden itibaren 24 ay boyunca aylık 2 bin lira kira alacak.

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje, E-5 ve Pendorya AVM'nin yanı başında, Kurtköy-Pendik bağlantı yoluna da oldukça yakın bir noktada yükseliyor.

 

winlife istanbul residence nerede winlife istanbul residence pendik winlife istanbul residence ödeme seçenekleri hak yapı hak yapı winlife istanbul residence