westside istanbul

Westside İstanbul'dan alan herkes kazandı

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 19.11.2015
Beylikdüzü'nde yükselen Westside İstanbul projesi satışa çıktıktan sonra yüzde 52 oranında kazanç sağladı.
Westside İstanbul projesi, satışa çıktıktan sonra yatırımcı ve oturumcusuna yüzde 52 oranında kazanç sağladı. Proje değerinin her geçen gün artmaya devam etmesi, daire satın almak isteyenlerin ilgisinin Beylikdüzü'ne çevrilmesine neden oldu.

Beylikdüzü'nde bulunduğu lokasyonla dikkatleri üzerinde toplayanWestside İstanbul, kısa zamanda kazandırdığı değerle,insanların “neden gayrimenkul sektörüneyatırım yaptığı?” sorusunaverilen en anlamlı yanıt niteliğinde. 
İlçedeki seçkin AVM'lerin yanı başında yer alan projenin, Beylikdüzü korularına olan komşuluğu ve metrobüs durağının projenin hemen bitişiğinde olması, hızla ve yüksek değer artışının en önemli nedenleri arasında. Ayrıca, yakın zamanda hizmete girecek metronununBeylikdüzü  istasyonu da West Side İstanbul'un önünde yer alıyor.

Tüm bunlara ek olarak, gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul'unprojeye yakınlığı göz önüne alındığında, West Side İstanbul'un değeri, tahminlerin de ötesine geçecek gibi görünüyor. 

West Side İstanbul'u farklı kılan konumu; yalnızca daire sahiplerinin değil, dükkan yatırımı yapmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor.  Kişiye özel ödeme planıyla satışa çıkan cadde dükkanlar, yüksek ciro ve kira getirisi beklentisi olanlar için ideal bir yatırım aracı.  Üstelik bu dükkanların satışında %18'lik KDV payı, Westside İstanbul tarafından karşılanıyor. İnsan trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan bölge, ticari hayatın da en hareketli yaşandığı yerleşim yerlerinden biri olarak şimdiden hafızalara kazındı. 

 

westside istanbul westside istanbul beylikdüzü