Exen İstanbul / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Exen İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vitrin

Vitrin Gaziosmanpaşa'da konut desteği başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.04.2015
Vitrin'in güçlü duruşu sadece mimari yapısında değil, aynı zamanda yatırım değeriyle de karşımıza çıkıyor.
Lokasyon olarak İstanbul'un ekonomi merkezinde yer alan Vitrin, TEM Otoyolu ile Avrupa yakasındaki Anadolu yakasına tüm şehre hakim konumuyla önemli bir yatırım değerine sahip.

120 dönümlük dev bir şehir parkı manzarasına sahip olan Vitrin, yüzme havuzu, fitness salonu, spor, yürüyüş alanları ve zengin peyzaj düzenlemesiyle şehirle bütün, doğayla dost bir şehirli konut projesi...

4 blok, 239 daire ve 1 ticari birimden oluşan Vitrin, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle geniş ailelerden genç çalışanlara her kesime hitap eden geniş bir yelpazeye sahip. 

Vitrin, sadece bir konut projesi değil, komple bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Proje içerisinde; fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, yansıma havuzları, oturma ve dinlenme alanları, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark ve ticari alan mevcut. 

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Vitrin, 239 daireden meydana geliyor. 10 bin 690 metrekare arsa üzerine kurulan projede peşinat ve banka kredisi tutarına yüzde 15 indirimle konut desteği sunuluyor. 

Vitrin'de 1+1'lerin taksitleri 1.926 liradan, 2+1'lerin taksitleri ise 2 bin 634 liradan başlangıç gösteriyor.

 

Vitrin sur yapı