Veranda Turgutreis / Serhatlı İnşaat

Serhatlı İnşaat firmasının Veranda Turgutreis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Veranda Turgutreis

Veranda Turgutreis projesi hemen teslim!

Konut Projeleri Eda Yalçın 25.07.2017
Serhatlı İnşaat imzası taşıyan Veranda Turgutreis projesi toplam 7 villadan meydana geliyor.
Serhatlı İnşaat tarafından hayata geçirilen Veranda Turgutreis projesi 6 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Toplam 7 villadan meydana gelen projede 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Tek katlı olarak planlanan projede daireler 325 metrekare büyüklüğe sahip.  Daire fiyatları 1 milyon 300 bin Euro'dan başlayan proje hemen teslim ediliyor.

Bodrum'un en köklü yerleşim merkezi olan Turgutreis'te yükselen Veranda Turgutreis projesi yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. 4 mevsim oturuma uygun olan villalar  kot yükseliği ile 3 ayrı alanda 3 farklı bahçeye sahip olma imkânı sunuyor. Konforlu, rahat ve güvenli bir yaşam alanı sunan proje sahile 2-3 dakikalık mesafede yer alıyor.  Hemen teslim durumda olan Veranda Turgutreis projesinde villanızı kendi zevkinize göre tasarlamanızda mümkün. 2 adet örnek villa bulunan projede dekorasyon seçeneklerini inceleyip tercih yapılabiliyor. Proje, yürüyüş parkurları, botanik bahçeleri, çarşılar, festivaller ve kültür merkezleri gibi birçok sosyal alanı barındırıyor.  

veranda turgutreis bodrum