Varyap Meridian Business'da 398 bin TL'ye!

Varyap Meridian Business'da 398 bin TL'ye!

Konut Projeleri 16.08.2012 17:15

Meridian Business, çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED Kriterleri’ne göre hazırlanmış bölgenin ilk A+ ofis projesi olacak

 

333 ofisten meydana gelen Varyap Business, Varyap ve Emlak Konut GYO imzasıyla yükseliyor. Batı Ataşehir'de inşa edilen Varyap Meridian Business'ın inşaat alanı 80 bin metrekare olarak belirlendi. 
 
Büyüklükleri 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen ofislerin bulunduğu Varyap Meridian Business'da 2012 Aralık'ta yaşam başlayacak. 26 katlı tek bloktan meydana gelen Varyap Meridian Business, RMJM Tasarım Grubu tarafından tasarlandı. 
 
Meridian Business, çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED Kriterleri'ne göre hazırlanmış bölgenin ilk A+ ofis projesi olacak.
 
Varyap Meridian Business içerisinde; toplantı odaları, restoran ve kafeler, sekreterya, hobi odaları, eğlence odaları, kütüphane, spa-spor merkezi, konferans odaları ve konferans salonları mevcut. Varyap Meridian Business'da ofis fiyatları 398 bin lira ile 900 bin lira arasında farklılık gösteriyor. Varyap Business, geleneksel binalara göre daha sağlıklı ortamlar hazırlarken, enerji korunumu ve su tasarrufu sağlıyor. 
 
E5 (O-1) ve TEM (O-2) bağlantı yolundan direkt ulaşılabilecek kavşak düzenlemesi ile Meridian Business, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 32 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 29 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 9 kilometre ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 14 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 
Varyap Merdian Business İletişim Bilgileri;
 
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com