Varyap Business'de 900 bin TL'ye!

Varyap Business'de 900 bin TL'ye!

Konut Projeleri 21.08.2012 08:47

Büyüklükleri 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen ofislerin yer aldığı Varyap Meridian Business'ın inşaat alanı 80 bin metrekare olarak belirledi

 

333 adet ofis seçeneğinden meydana gelen Varyap Meridian Business'in yapımına 2008'de başlandı. 2012 yılsonunda yaşamın başlaması beklenen Varyap Meridian Business'ın mimari tasarımı RMJM Tasarım Grubu imzasını taşıyor. 
 
26 katlı tek bloktan meydana gelen Varyap Meridian Business, Batı Ataşehir'de inşa ediliyor. Varyap ve Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen Varyap Meridian Business'da ofislerin fiyatları 398 bin liradan başlayarak 900 bin liraya kadar yükseliyor.
 
Büyüklükleri 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen ofislerin yer aldığı Varyap Meridian Business'ın inşaat alanı 80 bin metrekare olarak belirledi. Tüm ofisler yüzde 1 peşin ödemeli ve banka kredisine uygundur. 30 aya varan ödeme seçenekleri mevcut.
 
Meridian Business, çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED Kriterleri'ne göre hazırlanmış bölgenin ilk A+ ofis projesi olacak. Meridian Business, çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED Kriterleri'ne göre hazırlanmış bölgenin ilk A+ ofis projesi.
 
Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından yayınlanan Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) Yeşil Bina Sertifika Sistemi, yapıların insan ve çevre faktörleri gözetilerek inşa edilmesini temel alır. 
 
Geleneksel binalara göre daha sağlıklı ortamlar hazırlarken, enerji korunumu ve su tasarrufu sağlar. Doğal çevre ve kaynakların korunmasını temel alan inşaat faaliyetleri ile insan ve çevre korumacı bir çok uygulamaya sahip.
 
Varyap Meridian Business İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 40 30
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com