İzmir Konak Karma Projesi

Vakıf GYO, Konak Karma Projesi için harekete geçti

Konut Projeleri Emine Pile 30.04.2016
Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), İzmir’in Konak ilçesinde hayata geçireceği İzmir Konak Karma Projesi için kolları sıvadı.
Gayrimenkul projeleri ile dikkat çeken Vakıf GYO, İzmir'in Konak ilçesi Mersinli Mahallesi'de yer alan taşınmaz üzerinde inşa edeceği İzmir Konak Karma Projesi için Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. firması ile anlaştı.

Karma proje olarak hayata geçirilecek olan proje İzmir'in önemli bir lokasyonunda inşa edilecek. Üniversitelere ve hastanelere yakın bir noktada bulunan proje Alsancak, Konak gibi eski ve köklü yerleşim birimleri ile Mavişehir gibi yerleşim bölgelerine yakın olacak. Karma olarak planlanan proje bölgenin birçok ihtiyacına cevap verecek.

Şirketin yaptığı açıklama şu şekilde; Şirketimiz mülkiyetinde bulunan, İzmir İli, Konak İlçesi, Mersinli Mahallesi, 8601 ada, 1 parselde yer alan taşınmazın üzerinde gerçekleştirilmesi planlanan İzmir Konak Karma Projesi, proje yönetim hizmeti işinin yapılan ihale sonucunda Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. firması ile sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir.

İzmir Konak Karma Projesi Vakıf GYO Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık