Vadiyaka Başakşehir / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadiyaka Cadde'de yer alan ticari üniteler

Vadiyaka Cadde'nin dükkanları satılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 13.01.2016
Fuzul Yapı, Vadiyaka Cadde projesinde bulunan 50 dükkanın satışı öncesinde bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Fuzul Yapı tarafından İstanbul'un hızla gelişen ve dev projelerle adından söz ettiren bölgesi Başakşehir'de inşa edilen Vadi Yaka'nın ticari üniteleri satışa çıkıyor. Popülasyonun yükselmesiyle beraber artan talepler sonucunda gelişen ve aktif ticari fırsatlar sunan Başakşehir, hem yatırımcısının hem ikamet eden sakinlerinin yüzünü güldürüyor. 

BAŞAKŞEHİR'E KARTOPU ETKİSİ  

Fuzul Grup Yönetim Kurulu ev sahipliğinde düzenlenecek bilgilendirme toplantısında; Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis'in de katılımıyla Vadiyaka Cadde'nin müzayede usulü yapılacak satışlarının detayları, bölgede süregelen mega projeler, yeni yatırımlar ve 2016 yılı değerlendirildi. 

Toplantıda önemli açıklamalar yapan Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis, projedeki cadde dükkanlarının yatırımcısına büyük prim getireceğini belirtti. Cadde dükkanı olmasının büyük avantaj olduğunu ve sadece siteye değil tüm vatandaşlara hitap edildiğini aktardı. 'Başakşehir'in gösterdiği performansı başka hiçbir bölge göstermemiştir' açıklamasında bulunarak bölgenin önemine dikkat çekti.  

İHALESİ 24 OCAK'TA

Açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek olan satış işi kapsamında 1 tanesi market olmak üzere toplam 50 ticari ünite satışa sunulacak. Fiyatların 199 bin liradan başlangıç göstereceği 50 ticari dükkanın açık artırma işi 24 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek. Dükkanlar ihaleye katılanlara farklı daire ödeme seçenekleri sunacak. 

Vadiyaka Cadde Fuzul Yapı Başakşehir Vadi Yaka ihalesi