Vadiyaka Cadde Dükkanları / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Cadde Dükkanları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadiyaka cadde projesinin genel görünümü

Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'i satıldı

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 27.01.2016
Fuzul imzalı Vadiyaka projesinin konumuyla öne çıkan dükkanlarının satışı açık artırma yöntemiyle yapıldı.
Vadiyaka Cadde Dükkanları ihalesi pazar günü ünlü müzayede firması Eskidji ile birlikte yapıldı. Mega projelerin kesişme noktası olan Başakşehir'in ticari değerini yükselten Vadiyaka Cadde Dükkanları'nın yüzde 70'i yatırımcılarını buldu. 

Fuzul Grup'un “Vadiyaka Cadde Dükkanları” projesinin beklenen ihalesi gerçekleşti.  78 m² ila 306 m² arasında değişen ticari üniteler ve bir market alanı için kıran kırana geçen bir açık artırma yaşandı. VadiyakaBaşakşehir karma projesi dahilinde inşa edilen cadde dükkanlarının proje bittiğinde oldukça yüksek oranda prim yapması bekleniyor.

Vadiyaka Cadde Dükkanları, Başakşehir'in ticari yatırım değerini de arttırdı. Başakşehir, 2015 yılında İstanbul'da değeri en çok yükselen ilçelerin başında yer aldı. Diğer ilçelere fark atan Başakşehir'de Şehir Hastanesi, yeni havalimanı ve 3. köprü dahil mega projeler bittiğinde bölge İstanbul'un çekim merkezi haline gelecek.

vadiyaka cadde dükkanları satış vadiyaka cadde dükkan fiyatları