Vadiyaka Başakşehir / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
VadiYaka projesinin girişi

‘Vadiyaka’ Başakşehir’in kalbinde yükseliyor

Konut Projeleri Emine Pile 21.10.2015
Bugüne kadar 3 bin konut üreten Fuzul Yapı, Başakşehir’in kalbinde ‘Vadiyaka’ projesini inşa ediyor.
Mega projelerin kesişme noktasında yer alan Vadiyaka; modern konut anlayışı, özgün mimarisi ve sosyal imkanlarıyla bölgeye değer katıyor.

Fuzul Yapı'nın son projesi Vadiyaka, 18 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 2+1, 3+1 ve geniş aileler için 4+1 daire seçenekleriyle satışa çıkan Vadiyaka projesi; 361 konut, 56 ticari üniteden oluşuyor.

Şehir Hastanesi'ne 1 dakika, Başakşehir metro istasyonuna 2 dakika, Olimpa Alışveriş Merkezi'ne 3 dakika ve Botanik Parkı'na 5 dakika mesafede yükselen Vadiyaka; Başakşehir'in ulaşılması ve tarif edilmesi en kolay projesi...

Vadi Yaka projesinin beyaz blokları

Fuzul Grup'un Vadiyaka projesinin blokları

Çocuk dostu proje...

Kaliteyi konforla bütünleştiren, aile yaşamına uygun mimarisiyle öne çıkan Vadiyaka, zengin sosyal imkanlarıyla dolu dolu bir yaşam da vaat ediyor. Vadiyaka sakinleri kafeterya, Türk hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu ve özel peyzajı ile farklılaşan çevre düzenlemesiyle komşularıyla keyifli bir hayat sürecek.

Vadiyaka Başakşehir, çocuk dostu alanlarıyla da öne çıkıyor. Vadiyaka Çocuk Oyun Adası'nda; miniklerin kullanıma uygun doğal solüsyonla üretilen ahşap malzemeli oyun elemanlarıyla, çocukların güvenli ve özgür olabilecekleri bir alanda keyifle oyun oynamaları sağlanacak. Projenin tamamlandığında yatırımcısına yüzde 70 kazanç getirmesi planlanıyor.

Vadiyaka projesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız!

Vadi Yaka Başakşehir Fuzul Yapı