Vaditepe Bahçeşehir / iptaş

iptaş firmasının Vaditepe Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vaditepe Göl Evleri Fiyatları

Vaditepe Göl Evleri fiyatları belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.03.2015
Bahçeşehir'de satışa sunulan Vaditepe Göl Evleri fiyatları belli oldu.
Bugüne kadar onbinlerce konut üreten Kiptaş, şimdi de Bahçeşehir'de 4 bin konutluk Vaditepe Göl Evleri projesini tamamlıyor. Projede fiyatlar 199 bin liradan başlıyor.

Bahçeşehir'in parlayan yıldızı olarak tanımlanan Vaditepe Göl Evleri, Kiptaş güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

Vaditepe Göl Evleri, cadde üstünde yer alan mağazaları, Bahçeşehir göletine hakim konumu, standartların ötesinde ayrıcalıklar, mini golf sahası, yüzme havuzu, bay ve bayan fitness salonu, saunası, çocuk oyun alanları, peyzajı, modern mimarisiyle dikkat çekiyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu sitede, 357 daire yer alıyor. Vaditepe Göl Evleri'nde 52 ticari ünite hizmet verecek. 

İşte Vaditepe Göl Evleri fiyatı ile şaşırtıyor!

Binres İnşaat Genel Müdürü Mertcan Alioğlu proje ile ilgili önemli sayıda ön talep aldıklarını açıkladı. Alioğlu, Vaditepe Göl Evleri'nde lansman dönemine özel fiyatların 199 bin TL'den başladığını belirtti.

vaditepe <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=g%c3%b6levleri'>gölevleri</a> foto galerisi

Vaditepe Göl Evleri Fiyat, Vaditepe Evleri Fiyatları, Vaditepe Kiptaş Fiyat bilgisinin yer aldığı diğer haberler için linki tıklayın!

Vaditepe Göl Evleri fiyatları kiptaş bahçeşehir gölevleri