Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadistanbul Park etabı

Vadistanbul Park’ta 9 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Konut Projeleri Emine Pile 09.02.2016
İstanbul’un her geçen gün değer kazanan bölgesinde hayata geçirilen Vadistanbul Park, yeni iş ve yaşam merkezi olacak.
Vadistanbul'un 762 konuttan oluşan Vadistanbul Park etabı dev yatırım projeleri ile hayata geçiriliyor. Konut projelerinin yanı sıra ulaşım ve altyapı projeleri ile de adından söz ettirecek olan Vadistanbul, ev alacakları trafik sorunundan kurtaracak. 

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat tarafından büyük bir titizlikle inşa edilen projenin 3. etabı 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 424 bin metrekarelik dev arsa üzerinde yükselecek olan proje kapsamında 300 bin metrekare satılabilir ofis alanı, 103 bin metrekare kiralanabilir AVM alanı, alışveriş caddesi, 20 bin metrekare home Office, 25 bin 500 metrekare 5 yıldızlı otel, 450 bin metrekare otopark alanı, 275 mağaza olacak. 

Vadistanbul Park projesinde metrekare fiyatları lansmana özel olarak 9 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında yatırımcısına diğer etaplarda olduğu gibi yüksek prim getirmesi bekleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Vadistanbul'un ilk etabı yüzde 80-90 prim yaptı. Park etabında metrekare birim fiyatı şuanda lansmana özel 9 bin TL'den başlıyor. Bittiği zaman bu rakam 12 bin 500 lira olacak. Yüzde 35 civarında prim yapacağı kanaatindeyiz” dedi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

vadistanbul park Aydınlı Grup İnvest İnşaat