vadistanbul park projesinin genel görünümü
Haberler / Konut Projeleri / Vadistanbul Park satışta! 730 bin liradan başlıyor!

Vadistanbul Park satışta! 730 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri 25.01.2016 17:24

Vadistanbul'un merakla beklenen son etabı Park satışa çıktı. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği bölüm 762 daire ve ofislerden oluşmakta.

Vadistanbul projesinin son etabı Park'ta satışlar başladı. 762 daireyle birlikte ofis alanlarının yer aldığı Vadistanbul Park'ta konutların fiyatları 730 bin liradan başlıyor. Etap kapsamındaki evlerin 1+1 ile 5+1 arasında farklılık göstermekte.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren çok önemli kazançlar sağlayan Vadistanbul projesinin ilk etabında satışların yüzde 98'i tamamlanırken yaşam uzun süredir devam ediyor. İkinci etabı 2016 onunda teslim edilecek olan Vadistanbul'un yeni satışa açılan Park etabında yaşam 2017 sonunda başlayacak.

vadistanbul park projesinin genel görünümü

Vadistanbul'un Park etabı konut ve ofis alanlarından oluşacak...

81 metrekareden başlayıp 265 metrekareye kadar yükselen evlerin bulunduğu Vadistanbul Park etabında ev almak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyip bakiyeyi krediyle kapatabiliyor. Yeni satışa sunulan Park bölümüne yatırımcılarda yoğun ilgi gösteriyor. Fiyatları 730 bin lira ile 770 bin lira arasında değişen 1+1'lerden Park bölümünde toplam 74 adet bulunmakta. Ancak bunlardan sadece 19 adet kaldı.

vadistanbul park ön talep formu

İçerisinde birçok sosyal aktivite alanı olacak olan Vadistanbul Park Evleri'nin, ilk ve ikinci bölümde olduğu gibi önemli oranda prim yapması bekleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com