Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadistanbul Park projesinin yeşil alanları

Vadistanbul Park, Büyükdere'ye alternatif olacak

Konut Projeleri Emine Pile 09.02.2016
Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat işbirliği ile İstanbul’un tam merkezinde inşa edilen Vadistanbul’un Park etabı tanıtıldı.
Markalı konut projeleri ile konutlara kalite ve güven getiren Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat, Vadistanbul Park projesinde de bir arada… 

Vadistanbul projesinin 3. ve son etabı olan ve bugün tanıtılan Vadistanbul Park'ın lansmanı yoğun ilgi gördü. Büyük katılımla gerçekleşen toplantıda önemli açıklamalar yapan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projenin lokasyonunu değerlendirdi. 

Çetinsaya “İnşallah en kısa zamanda bu projeyi de tamamlayıp teslim edeceğiz. Burası, Nişantaşı gibi çekim merkezi olacak. Bu bölgeyi Büyükdere Caddesi'nin alternatifi olarak düşünüyoruz” açıklamasında bulundu. Ayrıca Vadistanbul Park ortaklığı ile inşa edilen Türkiye'nin ilk özel havarayının da proje için büyük bir önem arz ettiğini aktardı.

Havaray projesi ile ilgili olarak "Büyükşehir'den onay alarak havaray projesini proje kapsamında hayata geçiriyoruz. Havaray, 15 milyon euro'luk yatırım bedeli ile hayata geçirilen özel bir metro hattı olacak. 6-7 ayda tamamlamayı düşünüyoruz." dedi.

Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı “Proje, Vadistanbul'un son aşaması. Hakikatten cok önemli bir destinasyon. Tamamlandığında çok önemli bir yaşam ve cazibe merkezi olacak. İnşallah yeni etabımız hayırlı ve bereketli olur” dedi. 

İnvest İnşaat Yönetim Kurlu Başkanı Bahattin Uçar “Vadistanbul'un ilk etabı için en başta, tamamlandığında yüzde 35-40 prim öngörüsünde bulunmuştuk. Ancak bugün baktığımızda projeden yüzde 80 civarında prim sağlandı. Birinci etapta elde edilen bu kazanç 2. etapta da daha inşaat halinde yüzde 50 kazanç getirdi. 3. Etapta gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı da aynı başarının yakalanacağını görüyoruz. Buradan ev alanlar gerçekten çok memnunlar.” şeklinde açıklama yaptı.

Konut, AVM, otel ve ofislerin yer alacağı proje, tamamlandığında 25 bin çalışana ev sahipliği yapacak. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Vadistanbul Park Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Süleyman Çetinsaya