Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir'in örnek dairesine 3D bakın!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.11.2016
3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul ile çevrili bir lokasyonda kurulan Vadişehir'in örnek dairesini sizin için adım adım gezdik.
Başakşehir'de Irmak Grup - Çolakoğlu Yapı ortaklığında hayata geçirilen Vadişehir projesinin örnek dairesini sizin için üçüncü boyuta taşıdık. 650 konuttan oluşan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. 

Vadişehir projesinde teslimler Haziran 2017'de gerçekleştirilecek. Proje teslim edilmeden önce adeta bir önizleme yeri olan örnek daire her alıcı için oldukça önemlidir. İnşaat firması örnek dairesini gezdirerek müşteriyi etkilemek ve satış yapmak ister. Bunun için elbette satış ofisini ziyaret etmeniz gerekiyor. Emlaktasondakika.com olarak Vadişehir'in örnek dairesini bilgisayar ekranınıza taşıyor ve içinde gezdiriyoruz. 

50 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan Vadişehir'de konutların alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. 60 adet ticari ünitenin hizmet vereceği site, toplam değeri 100 milyar doları bulan mega projelerin çevrelediği bir bölgede yükseliyor.

1+1 konutların yer almadığı Vadişehir'de 2+1 konut fiyatları 644 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Vadişehir 550 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. Site içerisinde; çocuk oyun alanlarından fitness salonuna, kapalı otoparktan yüzme havuzlarına, sauna ve güvenlik gibi bir çok sosyal birim mevcut.

Vadişehir vadişehir başakşehir