Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir'de yaşam biçiminizi siz seçin!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.01.2017
Kaba inşaatı tamamen biten ve yüzde 80'i satılan Vadişehir'de cadde mağazaları yakında satışa çıkacak.
Irmak Group - Irmakkent - Çolakoğlu Group ortaklığında inşa edilen Vadişehir, Başakşehir'de konumlandırılıyor. 650 konutluk bir proje olan Vadişehir'de 2+1 sevgi, 3+1 mutluluk, 4+1 kazanç şeklinde tanımlanıyor. 36 aya kadar vade farksız taksit imkanının sunulduğu Vadişehir projesinde 60 aya kadar 0,50 kar oranı uygulanıyor.

Bu yılın haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Vadişehir'de 2+1'ler 645 bin TL ile 704 bin TL, 3+1'ler 740 bin TL ile 977 bin TL, 4+1'ler ise 1 milyon 187 bin TL, 1 milyon 525 bin TL arasında değişiyor. Projede cadde mağazaları yakın zamanda satışa açılacak.

Vadişehir, 50 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Yatırım değeri 550 milyon TL olan proje, 380 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yükseliyor. 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ile çevrili olan Başakşehir'de 100 milyar doları aşan mega projeler inşa ediliyor.

Metro istasyonu ve TEM Otoyolu'nun hemen yanı başında yer alan Vadişehir'de yüzme havuzu, fitness salonu, spor salonu, Türk hamamı, sauna sıralanıyor. Akıllı sistem altyapısıyla donatılan proje, kamera, kartlı geçiş sistemi, görüntülü intercom gibi teknolojilerle donatılıyor, uzman bir ekiple yürütülen 7/24 güvenlik hizmetiyle akılınız evinizde kalmıyor.

Vadişehir Çolakoğlu Group Irmak Group