Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Vadişehir’de 2+1 daireler 644 bin lira!

Konut Projeleri Kerim Çırak 27.08.2016
Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes ortaklığında yükselmeye devam eden Vadişehir projesi, Haziran 2017’de sahiplerine teslim edilecek.
Hızla büyüyen ve değerlenen Başakşehir bölgesinde inşa edilen Vadişehir projesi TEM Otoyolu'nun yanı başında bulunuyor. Bölgede üretilen metro hattı, 26 Ağustos'ta açılan Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ulaşımı rahatlatacak.

Vadişehir lokasyon olarak Mall Of İstanbul, Olimpiyat Stadı, İstoç Ticaret Merkezi, Aqua Club Dolphin, Akbatı AVM ve yapımı devam eden 3. Havalimanı'na kısa mesafede konumlanıyor.

Başakşehir'de 50 bin metrekarelik alanda bulunan Vadişehir projesinde 650 daire ve 60 ticari ünite bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 127 ile 216 metrekare arasında değişiyor. Haziran 2017'de teslimlerine başlayacak Vadişehir'in mimarisinde Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunuyor.

Ödeme seçenekleri

Sektörü ve ekonomiyi ayakta tutmak adına düzenlenen kampanyada 36 ay vade farksız, 60 aya ise 0,50 kar oranıyla proje bünyesinde taksitlendirme yapılıyor. Ayrıca anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar da uygun vade oranıyla kredi kullanılıyor. Vadişehir projesinde 644 bin liradan başlayan daire fiyatları 1 milyon 550 bin liraya kadar devam ediyor.

Irmak Grup Çolakoğlu Yapı Bordo Yapı intes yapı vadişehir vadişehir teslimler vadişehir fiyatlar