Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir Başakşehir

Vadişehir projesinin yüzde 60’ı satıldı!

Konut Projeleri Kerim Çırak 08.08.2016
Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes ortaklığında inşa edilmekte olan Vadişehir projesi 50 bin metrekarelik alanda yükseliyor.
İstanbul'un hızla gelişen bölgeleri arasında yer alan Başakşehir'de, yükselmeye devam eden Vadişehir elindeki 650 dairenin 400 tanesini tüketti. Projedeki daireler Haziran 2017'de teslim edilecek.

Vadişehir projesi reklam filmi

Lokasyon olarak avantajlı konumda bulunan Vadişehir, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'la ulaşım kolaylığı sağlıyor. Yapılacak olan metro istasyonuna 3 dakika, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyum'una 5'er dakika, hastane, okullar ve kamu kuruluşlarına kısa mesafede yer alıyor.

60 ticari ünite, 650 dairenin bulunduğu Vadişehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler mevcut durumda. Yatırım değeri 550 milyon lira olan projenin mimarisi Özgüven Mimarlık imzası taşıyor. Projede bulunan dairelerin yüzde 60'lık kısmı 3+1'den oluşuyor ve konutlar 127 ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Daire fiyatları 644 bin liradan başlıyor

Yüzde 30 peşinatlı daire alımlarında 60 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Ayrıca konut fiyatını peşin ödemek isteyenler için yüzde 11 indirim uygulanabiliyor. Vadişehir projesindeki dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin lira olarak belirlendi.

 

 

 

 

  

vadişehir daire fiyatları vadişehir görselleri ırmak grup çolakoğlu yapı bordo yapı intes